Woodstock będzie indyjski

Co cię porusza, boli, cieszy
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Woodstock będzie indyjski

Post autor: Vaisnava-Krpa » 21 maja 2008, 22:46

Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 22 maja 2008, 07:05

No i bardzo dobrze
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

przemasura
Posty: 59
Rejestracja: 04 kwie 2008, 14:24

Post autor: przemasura » 29 maja 2008, 23:29

A w przyszłym roku będzie peruwiański, pod auspicjami Wojtka Cejrowskiego - prawdziwego "przyjaciela" bhaktów :twisted: . Czy ktoś pamięta jeszcze, jak gościu potraktował "na antenie" Aravindę Prabhu i całe "Hare Kryszna"? :? .

yogamaya

Post autor: yogamaya » 30 maja 2008, 07:12

przemasura pisze:Czy ktoś pamięta jeszcze, jak gościu potraktował "na antenie" Aravindę Prabhu i całe "Hare Kryszna"? :? .
?

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 31 maja 2008, 09:43

Pan Cejrowski, nie odejmująć mu jego ogromnej wiedzy podróżniczej, nie jest zbyt tolerancyjny jeśli chodzi o różne ruchy religijne. Nie znam jego wypowiedzi o MTŚK, ale kilka jego opinii słyszałem i jestem troszkę ździwiony.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bolito » 31 maja 2008, 11:54

yogamaya pisze:
przemasura pisze:Czy ktoś pamięta jeszcze, jak gościu potraktował "na antenie" Aravindę Prabhu i całe "Hare Kryszna"? :? .
?
Cejrowski przygotował sobie program o "sektach". Jeździł głównie po nas, zaprosił do programu niejakiego Lecha Ozierańskiego, byłego bhaktę, wykluczonego z organizacji za nieprzestrzeganie zasad i defraudację znacznych pieniędzy (nota bene, bhaktowie wytoczyli Ozierańskiemu proces, a wtedy dominikanie przerzucili go za granicę i ślad po gościu zaginął). Bhaktowie wysłali protest do władz telewizji, a wtedy WC zgodził się, żeby wystąpili w jego programie i przedstawili swój punkt widzenia. Udał się tam Aravinda Prabhu, ale WC potraktował go w typowy dla siebie, ordynarno-chamski sposób, jak zawsze gdy rozmawiał z ludźmi, z którymi się nie zgadzał - przerywał, kpił, nie pozwalał dokończyć, w końcu Aravinda zrezygnował z prób przekazanie czegokolwiek, a WC walnął kubkiem w stół i ogłosił zwycięstwo. Nagrania obydwu wspomnianych odcinków "WC kwadransa" jeszcze plączą się gdzieś po youtube, możesz oglądnąć jak to wyglądało.
Nie jedz na czczo (grafitti)

przemasura
Posty: 59
Rejestracja: 04 kwie 2008, 14:24

Post autor: przemasura » 31 maja 2008, 14:14

Dziękuję, Bolito. Ubiegłeś mnie :) .

yogamaya

Post autor: yogamaya » 31 maja 2008, 15:30

SZOŁ :D
--
Jak to w mediach:
nie liczy się wiedza, ale szoł.

Awatar użytkownika
Sadhaka
Posty: 74
Rejestracja: 19 sie 2007, 08:16

Post autor: Sadhaka » 31 maja 2008, 19:51

Oglądnąłem to i tak między Bogiem a prawdą...w moim odczuciu to Aravinda Prabhu odstawił 'wioskę'. Nic nie zrobił, żeby naprawić i tak już nadszarpnięty wizerunek ruchu. Zamiast po prostu odpowiedzieć na te proste pytania jasno i konkretnie to odstawił teatrzyk z girlandą i zachowywał się jakby go zaproszono na udzielenie wykładu (a nie krótkich i zwięzłych wypowiedzi) i jakby nie rozumiał zadawanych mu pytań. W rezultacie wyszedł na kogoś, kto z braku dobrych argumentów chciał załagodzić sprawę girlandą i broszką. Szkoda.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 31 maja 2008, 20:54

Czas programu bardzo krotki na długie wyjaśnianie, inteligentni ludzi i tak zrozumieją o co chodzi, zwykli mogą ucierpieć. Czemu katolicy importują swą religię na cały swiat? - mógł odpowiedzieć, byłoby jaśniejsze. Nie jesteśmy cepelią, a wiedza nie zna granic.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ